Home » Müzik » Twice Dance The Night Away İndir

Twice Dance The Night Away İndir

Twice Dance The Night Away İndir isimli bu yazıda Asya K-pop kız gruplarından birisi olan Twice grubunun Summer Nights albüm başlık şarkısı olan Twice Dance the night away isimli pop şarkısı hakkında müzik video, şarkı sözleri çeviri ve daha pek çok detayları mp3 indir seçeneğiyle birlikte bulabileceksiniz.Şarkıyı mobil olarak da ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Twice Dance The Night Away İndir,Twice,Twice Dance The Night Away,Twice Resimleri

Merakla beklenen şarkı sonuna yayınlandı.JYP Entertainment, TWICE’ın bu yaz geri dönüşü yapmayı hedeflediğini açıklamıştı. Twice Summer nights albümünde bulunan Twice Dance The Night Away şarkısı için müzik videosu Youtube ve 9 Temmuz günü saat 18: 00’de KST’de yayınladı.Müzik videosu yayınlandığından bu yana büyük bir ilgi gören şarkı, TWICE‘ın 2. özel albümü Summer Nights‘ın başlık şarkısı olarak tanıtıldı.İlk önce Twice Dance the night away şarkısının müzik videosu için teaser fotoğrafları 2 Temmuzda yayınlandı daha sonra fotoğraflar grubun ve şirketin çeşitli sosyal medya hesaplarından da yayınlanmaya başladı.Albümde dokuz şarkı bulunuyor.Tema olarak yaz tatilinin canlılığı ve renkliliği seçilmiş. Twice Dance the night away şarkısı efsane söz yazarı Wheesung tarafından yazıldı, JYPE Studios tarafından kaydedildi prodüktörlüğünü ise Park Jin-young yaptı.Şimdiden klip hakkında pek çok spekülasyon üretildi örneğin klipte üyelerin kıyafetlerin beyaz olması Apink’i ve küpeleri Oh My Girl’ı taklit ettiği yönünde pek çok yorum var.Bu albümde Twice karşımıza yaz gecesi parti kızı olarak çıkıyor.Bu albümde ayrıca Zaten yeteneklerini kanıtlamış olan Twice’ın Japon üyeleri bile söz yazarı olarak karşımıza çıkıyor.Sizler de müzik videosu ve şarkı hakkında yorumlarınızı yazın.

Twice Dance The Night Away İndir Mp3

Twice Dance The Night Away şarkısını mp3 olarak bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki indir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Twice Dance The Night Away İndir Müzik Videosu

Twice Dance the night away şarkısı summer nights albümünde bulunmaktadır, şarkının tarzı pop,dans,kpop ve JYP Entertainment şirketi tarafından üretilmektedir.Bundan böyle müzik kategorisinde şarkılar bölümüne ağırlık verip Kore şarkıları yayınlamaya devam edeceğim ayrıca şarkı hakkında yorumlarınızı yazının altındaki yorum kısmından yazabilirsiniz, takipte kalınız iyi günler.

Bir önceki yazımız olan BLACKPİNK DDU-DU DDU-DU İndir başlıklı makalemizde Blackpink ve Kpop hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

  • twice dance the night away indir
  • twıce dance the nght indir
  • dance night away twice indir

Son Sorular