Home » Minecraft » Minecraft 1.2.5 İndir Download Gezginler

Minecraft 1.2.5 İndir Download Gezginler

Minecraft 1.2.5 İndir,Minecraft 1.2.5 Download,Minecraft  Son Sürüm 2012 İndir,Minecraft 1.2.5 indir ücretsiz,Minecraft 1.2.5 indir gezginler, Minecraft 1.2.5 indir tek link ,Minecraft 1.2.5 indir bedava,Minecraft 1.2.5 tek link indir

Minecraft,1.2.5,2012,İndir,Yükle,Download,Gezginler

Minecraft 1.2.5 İndir Download Gezginler

Minecraft hayal ettiğiniz herhangi bir şeyi inşa etmek için idael bir oyundur.Minecraft ile hayalinizi gerçekleştirebilir ve hayallerinizi arkadaşınız ilebirlikte yaşayabilirsiniz.

Minecraft_1.2.5[1]

Minecraft oyunu bu aralar epey popüler olmaya başladı forum siteleri artık Minecraft oyunu için kategoriler açmaya başladılar peki nedir bu Minecraft oyunu merak ediyor ve Minecraft oyunu ile ilgili bilgiler edinmek istiyorsanız yazımı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyorum.Minecraft oyununu artıları ve eksileri ile birlikte bu yazımda enine boyuna inceleyeceğiz.

Minecraft hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir oyundur.Bir adada tek başınıza zaman geçirmek yada kendi krallığınızı kurmak gibi hayalleriniz var ise bu oyun tam size göre.Oyunun iki başlangıç noktası bulunmaktadır bir nevi bunlar oyunun modları da denilebilir.Survivor ve Yaratıcı mod olmak üzere iki tanedir.Bu iki mod arasında ne gibi farklar olduğunu şöyle açıklayabiliriz.

Survivor Mod

Survivor mod seçeneğinde karşınıza bir ada çıkıyor ve inşa etmek istediğimiz şeyleri burada inşa ediyoruz tabi bu arada adadaki tehlikeli canavarlar ve patlayan kaktüsler gibi gizli süprizler de sizi bekliyor olacak ayrıca bu mod da sağlık çubuğunuz mevcut ve hayatta kalmak için yemek yemeniz gerekmektedir.

Yaratıcı Mod

Yaratıcı mod da ise kendi krallığınızı kurabilir ve krallığınız da serbestçe dolaşabilirsiniz.Anladığım kadarı ile bunda sağlık barı,canavarlar vb yok.Tehlikeli canavarlar size bu mod da bir zarar veremezler.

Oyunun Eksileri

Oyunun büyük bir bölümü inşa etme üzerine tasarlandığı için inşa kısmı vakit ister bu yüzden inşa ederken bilgisayar başında gereğinden fazla vakit geçirmeniz gerekebilir, oyun sizde bağımlılık yaratabilir.Grafik kalitesi basit ve berbattır fakat ileri zamanlarda grafikler de iyileştirme yapılacağını son zamanlardaki popüleritesine bakarak tahmin etmek zor değil.

Oyunun Artıları

Oyunun iki modu vardır Survivor modunda canavarlardan ve ölmekten bıkarsanız Yaratıcı modu tam size göre.Yarattığınız dünyanızı veya krallığınızı haritanızı servere dönüştürerek arkadaşlarınızla birlikte paylaşabilirsiniz,internette Minecraft oyunu ile ilgili yapılmış haritaları oyununuza uygulayabilirsiniz.

Minecraft Oyununun Son Sürümünü İndirmek İçin Aşağıdaki Linke Tıklayın !

 

Minecraft ekran görüntüleri

minecraft2 Minecraft 1.2.5 İndir Download Son Sürüm İndir
minecraft3 Minecraft 1.2.5 İndir Download Son Sürüm İndir Minecraft screenshots treehouse ideas Minecraft 1.2.5 İndir Download Son Sürüm İndir 5701501803 835cc3fa51 o Minecraft 1.2.5 İndir Download Son Sürüm İndir obsidiancastle1 Minecraft 1.2.5 İndir Download Son Sürüm İndir

 

Minecraft 1.2.5 İndir Download Gezginler isimli yazım bu kadar, Minecraft oyunu ile ilgili daha fazla bilgi için Minecraft – Vikipedi sayfasını ziyaret etmenizi öneririm.

Bir önceki yazımız olan Minecraft Bütün Kodlar - Komutlar başlıklı makalemizde Minecraft Admin Kodları, Minecraft Admin Komutları ve Minecraft İtem Kodları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

  • MineCraft 1 2 5 indir gezginler
  • mınecraft 1 2 5 indir
  • minecraft indir gezginler
  • download gezginler
  • minecraft 2 5 1 indir gezginler
  • minecraft 1 2 5 gezginler

Son Sorular