Home » Müzik » Blackpink Forever Young İndir

Blackpink Forever Young İndir

Blackpink Forever Young İndir isimli bu yazıma KpopKore Pop Müzik kız grupları arasında yer alan Blackpink‘in yeni albümü Square Up‘ın şarkılarından birisi olan Forever Young hakkında bilgilerle birlikte indir seçeneğini bulabileceksiniz.

Blackpink Forever Young İndir,blackpink

Grup: Blackpink

Albüm: Square Up

Şarkı: Forever Young

Yayınlanma Tarihi: 15 Haziran 2018

Şirket: YG Entertainment

Uzunluk: 3:51

Yazar: TEDDY

Besteci: TEDDY, Future Bounce

Son zamanların popüler Kore kız grupları arasında öne çıkan Blackpink, son zamanların en başarılı kore grupları arasına görülüyor.Öyle ki son yayınlanan Square Up albümünde bulunan Ddu du ddu du şarkısı ile BTS’in kısa zamanda en fazla izlenme sayısına ulaşma rekorunu kırdı. Blackpink son albümü Kpop müzik piyasasında oldukça ses getirmişe benziyor, öyle ki son yayınlanan albümleriyle bu sene adlarından oldukça söz ettirdiler.Başarılı bir geri dönüş yapan Blackpink ileri ki zamanlarda da bu başarısını devam ettirebilecek mi bilinmez bu seneye son albümüyle bu seneye damgasını vurduğunu söylemek yanlış olmaz.

Blackpink Forever Young İndir Mp3

Blackpink Forever Young mp3 indir bağlantısına tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz üstelik mobil de de bu şekilde kolaylıkla şarkıyı indirip dinleyebilirsiniz.Dilediğiniz platformdan Blackpink Forever Young şarkısını indirebilirsiniz.

  • Apple Store indirmek için İndir bağlantısına tıklayın.
  • Şarkıyı dinlemek için Spotify dinle bağlantısına tıklayın.

 

Bir önceki yazımız olan Twice Dance The Night Away İndir başlıklı makalemizde K-Pop, Kore Müzikleri ve Kore Şarkıları hakkında bilgiler verilmektedir.

Son Sorular