Home » Wolfteam » Wolfteam Dondurma Hilesi İndir Download

Wolfteam Dondurma Hilesi İndir Download

Wolfteam Adam Dondurma Hilesi İndir,Wolfteam Dondurma Hack İndir,Wolfteam Dondurma Hilesi Download,Wolfteam Dondurma Hilesi İndir,Wolfteam Dondurma Hilesi İndir Megadosya,Wolfteam Oyun Dondurma Hilesi

Wolfteam,dondurma,hilesi,indir,download,oyun,adam,hesap,hack,2012,megadosya,dondurucu,donma

Wolfteam Dondurma Hilesi İndir Hack İndir

Rakiplerinizi dondurun ve onları öldürün ! Wolfteam dondurma hilesi sayesinde oyunda arkadaşlarınızın canına okuyun.

Wolfteam Dondurma Hilesi İndir Download

Wolfteam oyununda ölmekten bıkmışsanız bu hile tam size göre.Bu hile sayesinde rakip oyuncuları dondurabilirsiniz onlar donmuş bir halde ne olduğunu anlamaya çalışırken siz hepsini öldürün.Hilenin asıl ismi lag hilesi veya lag hack olarak sunulmuş fakat dondurma ve lag aynı şeylerdir.Dondurma hilesinin ekran görüntüsü yukarıdaki gibidir.Hilenin kullanımı hayet kolaydır bu konuda zorluk çekmeyeceğinizi bildirmek isterim.Ekran görüntüsünde de görüldüğü üzere hilenin pek çok özelliği mevcut yazıda onlardan bahsetmeyeceğim sizler zamanla özelliklerini keşfedersiniz.

Hilenin amacı lag yaparak karşı oyuncuları durdurmaktır bu sayede karşıdaki oyuncular ne olduğunu anlamadan siz onları öldürebilirsiniz.Hileyi dikkatli kullanmanızı tavsiye ediyorum çünkü hile kullandığınız anlaşılırsa server sahibi tarafından banlanabilirsiniz.Bu aralar Wolfteam hilelerinde dikkat çekici bir artış olduğu için eminim hile konusunda daha hassaslar.

Hileyi sizlere takdim etmeden önce şunu belirtmek isterim ki hilenin yapımcısı ben değilim ve hileyi denemedim bu yüzden hile ilgili herhangi bir sorunuz var ise cevap veremeyebilirim fakat hilenin çalıştığına eminim.Hilenin indirme adresini vermeden önce sizlere hilenin kurulumunu göstereyim.Kurulum, gayet kolaydır.

Wolfteam Dondurma Hilesi İndir Download

Hilenin Kurulumu

Wolfteam Dondurma Hilesinin kurulumu aşama şeklinde aşağıda verilmiştir.Kurulu ve kullanım gayet basittir.

 1. Öncelikle indirmiş olduğunuz Wolfteam Lag Hack’i arşivden çıkarın.
 2. Arşivin içinden çıkarmış olduğunuz “Wolfteam edit xp” isimli klasörün tamamını “Program Files/WolfteamTS “nin içine atın ve değiştireyim mi derse tümüne evet deyin.
 3. Sonra WolfteamTS’nin içine attığımız Wolfteam edit xp isimli klasörün içindeki programı çalıştırın ve gerekli ayarları yapın.

 

Wolfteam Dondurma Hilesini İndir

Wolfteam Dondurma Hilesi İndir Download yazımda Hile hakkında açıklama yaptım ve hilenin kurulumunu gösterdim şimdi ise sizlere hilenin indirme linkini takdim ediyorum Wolfteam Dondurma Hilesi – Hack indirmek için aşağıdaki İndir / Download yazan butona tıklayın.

 

Wolfteam Dondurma Hilesi İndir Download

 

Wolfteam Dondurma Hilesi İndir Download yazım bu kadardır Wolfteam Dondurma Hilesi İndir Hack İndir isimli yazımda sizlere Wolfteam Dondurma Hilesini paylaştım umarım bu Wolfteam Dondurma Hilesi İndir Download isimli yazım sizlere Wolfteam Dondurma Hilesi hakkında yardımcı olmuştur sözlerimi bitirirken Wolfteam oyunu hakkında pek çok bilgiyi Wolfteam – Vikipedi sayfasında bulabilirsiniz. Sizlere iyi oyunlar diliyorum.

Etiketler:

 • wolfteam dondurma hilesi
 • wolfteam dondurma hilesi indir
 • wolfteam donma hilesi
 • wolfteam donma hilesi indir
 • wolfteam dondurma hilesi indir megadosya
 • wolfteam adam dondurma hilesi

31 Yorum

 1. enes diyor ki:

  haydi adam donduralım

 2. yunmus diyor ki:

  askım senle sevgılı olmak ısıdyorujm

 3. Muhammed Erdem diyor ki:

  Çok sağol çalışıyo

 4. Valeria diyor ki:

  Excellent read, I just passed this onto a colleague who was doing a little research on that. And he actually bought me lunch because I found it for him smile So let me rephrase that.

 5. Samantha diyor ki:

  Thanks for informative post. I am pleased sure this post has helped me save many hours of browsing other similar posts just to find what I was looking for. Just I want to say: Thank you!

 6. abdullah diyor ki:

  nasıl indirilio

 7. fatihtlha diyor ki:

  lann ban yedim amk

 8. murat diyor ki:

  olmiyo nasıl

 9. ercan diyor ki:

  tmm

 10. fatihtalha diyor ki:

  çok saol akrdeşim

 11. gazi diyor ki:

  yapamadım

 12. ozgur diyor ki:

  olmuyor

 13. baba-orhan_54@hotmail.com diyor ki:

  sasol

 14. baver diyor ki:

  ben wolfteam daadam dondurma hilesi yapıyorum

 15. omercan diyor ki:

  nalur olsun

 16. ömercan diyor ki:

  değerlendirin yorumumu

 17. nihatcan diyor ki:

  nerden şndericegiz lütfen yardımcı olun

 18. can diyor ki:

  edit xp icndeki programı calıştır derken icinde büsürü program var hngisini calıştırıyım

 19. Furkan diyor ki:

  arkadaşlar şu anda indiriyorum dua edelimde olsun 😀 günlerdir bir hile için uğraşıyorum nakit hack felan ama hiçbiri olmadı inşallah bu olur

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir