Home » Müzik » PSY – Gangnam Style Mp3 İndir Download Boxca

PSY – Gangnam Style Mp3 İndir Download Boxca

PSY – Gangnam Style Mp3 İndir Download Boxca PSY – Gangnam Style Mp3 İndir PSY – Gangnam Style Mp3 Download PSY – Gangnam Style Boxca İndir Download PSY – Gangnam Style

PSY – Gangnam Style Mp3 İndir Download Boxca

Dünyada son günlerin popüler şarkısı PSY – Gangnam Style hakkında bir kaç bilgi ile birlikte indirme linki de sizlerle !

PSY - Gangnam Style Mp3 İndir Download Boxca
PSY – Gangnam Style Mp3 İndir Download Boxca

Merhabalar,PSY – Gangnam Style Mp3 İndir Download Boxca isimli yazıma hoşgeldiniz.Bugün sizlere son günlerin popüler olmaya başlayan bir şarkıyı paylaşmak istiyorum şarkının ismi Gangnam Style şarkı Korece söylenmiş Gangnam ise Türkçe olarak Gangnam Tarzı demektir.Gangnam,Gangnam ya Kangnam “nehrin güneyinde” anlamına gelen bir Çin-Kore yer adıdır. Şarkıdaki anlam farklı olabilir.Son günlerde Dünya müziğini takip edenler bilirler Kore müziklerine özellikle Kore pop müziklerine ilgi artmaya başladı.Bu ilginin nedeni son zamanlarda yaşanan Kore kültürüne ilgi olabilir ,kaliteli klipler,göz alıcı şovlar ve güzel şarkılar gibi nedenleri de olabilir Koreli pop grupları ve şarkıcıları dansları ile ilgiyi üzerlerinde toplamasını iyi biliyorlar.Kore müzikleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için Kore Müzikleri ~ Korean Music ~ Korean Pop başlıklı siteyi ziyaret etmenizi tavsiye ediyorum.

PSY olarak K-Pop dünyasında bilinen adıdır gerçek adı değildir.Gerçek adı  Park Jae Sang‘dur ve  31 Aralık 1977 tarihinde doğdu.Tartışmalı bir yeraltı Güney Koreli hip-hop sanatçısı oldu. Adlı albümü onu bazı kritik övgü kazandı fakat ilk albümünde uygunsuz içerikli şarkılar yayınladığı için devlet tarafından para cezası verildi.

PSY – Gangnam Style isimli şarkıdaki stili biraz LMFO’yu andırsada ve bu yüzden de çok eleştiri alsada yinede özgün bir müzik yaptığını düşünüyorum.Sanırım bu kadar bilgi yeterli şimdi sizlere PSY – Gangnam Style isimli şarkının indirme linkini takdim ediyorum.İndirmek için yapmanız gereken aşağıda bulunan İndir / Download butonuna basmanızdır

PSY - Gangnam Style Mp3 İndir Download Boxca

ŞARKIYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN !

PSY – Gangnam Style Mp3 İndir Download Boxca isimli yazım buraya kadardır.Umarım PSY – Gangnam Style Mp3 İndir Download Boxca isimli yazımız sizlere PSY – Gangnam Style hakkında,PSY – Gangnam Style mp3 indir,PSY – Gangnam Style boxca, PSY biografisi, PSY kimdir ? konularında sizlere yeterli bilgiyi vermiştir.

Not: ŞARKIYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN ! yazısına tıkladıktan sonra açılan sayfada biraz bekleyin.Sayfanın sağ üst köşesinde “Lütfen Bekleyin” yazısının ardından çıkan “Reklamı Geç” yazısına tıklayın.Çıkan sayfada “Endirme Keçidini ver” yazan yazıya tıklayın.Ardından size verilen linke tıklayarak indirmenizi gerçekleştirin.

Etiketler:

  • gangnam style mp3 indir
  • gangnam style indir mp3
  • gangnam style indir
  • psy gangnam style indir
  • gangnam style boxca
  • gangnam style indir boxca

Etiketler