Home » Genel » GS TV Frekansı 2018 Yeni Türksat Galatasay

GS TV Frekansı 2018 Yeni Türksat Galatasay

GS TV Frekansı kaç GS TV Frekansı 2018 GS TV Frekansı Yeni GS TV Frekansı Türksat GS TV Frekans Türksat 4A GS TV Frekansı 2018 Şifresiz GS TV Uydu Frekansı şifresiz yayın şifresiz frekans GS tv şifresiz yayına ne zaman başlayacak

Galatasaray TV,GS TV,uydu  frekansı,frekans,yeni,en son,kaç,türksat 4A,3A en yeni

GS TV Frekansı 2018 Yeni Türksat Galatasay
GS TV Frekansı 2016 Yeni Türksat Galatasay

Merhabalar,bu yazımda sizlere Galatasaray takımının uydudan yayın yapan official kanalının frekanslarını paylaşacağım.Bilindiği üzere GS TV bir zamanlar Türksat uydusundan şifresiz olarak izlenilmekteydi, sonraları kanal Doğan Grub’uyla yapılan anlaşmanın fes edilmesi üzerine Dijitürk  ortamına girerek şifreli bir yayın yapmaya başladı.GS TV‘nin şifreli yayına girmesine taraftarlar büyük tepki gösterdi ve bu tepkiler sonrasında Galatasaray TV tekrar Türksat uydusuna döndü.Galatasaray TV’nin tekrar Türksat uydusuna dönmesi ile birlikte frekansları güncellendi.Eğer sizin uydunuz da GS TV var ve kanal yayın yapmıyorsa bu frekansların güncellenmesinden yani yenilenmesinden kaynaklanmaktadır.Ben de bu yeni frekansları arayan arkadaşlarımız için böyle bir yazı yazma gereği duydum neyse ben lafı fazla uzatmadan sizlere GS TV‘nin frekans bilgilerini vereyim.Galatasaray TV‘nin frekansları şu şekildedir.

GS TV Turksat 4A ve 3A uydusundan yayın yapmaktadır ve frekans bilgileri şu şekildedir:

Türksat 4A Uydu frekansı

12687  vertical (v) 11400

Türksat 3A Uydu frekansı 

 11676 Vertical (v) 24444 fec 3/4

Ayrıca D-Smart kullanıcıları GS TV‘yi 44.Kanaldan izleyebilirler.GS Tv internet üzerinden ücretsiz yayın yapmaktadır,GS TV’yi internet üzerinden izlemek için Buraya tıklayın.

GS TV Hakkında

Merhabalar bu bölümde sizlere GS TV hakkında bilgiler paylaşmaya çalışacağım.GS TV, 15 Kasım 2006 tarihinde Doğan grubu ile yapılan anlaşma sonucunda kurulmuştur.28 Mayıs 2009 yılında bu anlaşma fes edilerek kanal Türksat 3A ve 2A daki yayınlarına son vermiştir ve Dijitürk platformuna geçmiştir.GS TV iki tane stüdyosu bulunmaktadır bunlardan biri Florya da diğeri ise Ali Samiyen Stadında’ydı stadın yıkılmasından sonra Türk Telekom Arenada yayın yapmaya başladı.Kanal 10 Ağustos 2012 yılında yeni yayın ortamına girdi ve yenilendi.Şimdilerde kanal Dijitürk ortamında şifresiz olarak izlenmektedir. Kanalın sloganı ise; “Sarı Kırmızı Ekran” ve “Galatasaray Dünyası GS Tv’de GSTV, teknolojinin olduğu yerde”dir.

Bugünkü yazımda sizlere Galatasaray TV‘nin frekans bilgilerini  ve biraz da kanal hakkında bilgiler paylaştım sormak istediğiniz soruları yorum kısmından sorabilirsiniz herkese keyifli seyirler diliyorum.

Bir önceki yazımız olan Rasimgel.com Açıldı ! Hayırlı Olsun başlıklı makalemizde Rasim Gel ve rasimgel hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

  • gs tv frekans
  • GS tv frekansı
  • gs tv frekans 2014
  • gs tv frekans turksat
  • galatasaray tv frekans
  • gs tv ne zaman şifresiz olacak